30/09/2021 Ανακοίνωση για τους Αετείς φοιτητές - Έναρξη μαθημάτων

Με εξαίρεση το ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΜΑΘΗΜΑ Ι, όλα τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου θα ξεκινήσουν από την 1η εβδομάδα αυτού, ήτοι 4-8 Οκτωβρίου.

Οι διαλέξεις θα πραγματοποιούνται στο αμφιθέατρο του ΤΜΒΓ επί της οδού Δήμητρας.

Οι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετέχουν στην εκπαιδευτική διαδικασία πρέπει να έχουν οπωσδήποτε μαζί τους τη φοιτητική ή αστυνομική ταυτότητα, το πιστοποιητικό εμβολιασμού/νόσησης ή αρνητικό Test rapid/PCR τελευταίων 72 ωρών. Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική σε όλους τους πανεπιστημιακούς χώρους.

Το ΕΡΓ. ΜΑΘΗΜΑ Ι θα γίνεται στις εγκαταστάσεις του τμήματος, στη Δραγάνα. Θα ξεκινήσει την τελευταία εβδομάδα του Οκτωβρίου. Το αναλυτικό προγραμμα των ασκήσεων θα ανακοινωθεί αργότερα.

ΚΑΛΗ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΗ ΧΡΟΝΙΑ